IPSiR Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji
Pracownicy - dyżury, kontakty

 

Dyżury pracowników IPSiR w semestrze zimowym 2014/2015

 

Lp. Imię i nazwisko Termin dyżuru Nr pokoju Telefon E-mail
1 dr Monika Abucewicz wtorki 10.00 - 11.00 50 55-307-41 mabucewicz@uw.edu.pl
2 dr Jan Banasiak   36 55-307-24 j.banasiak@uw.edu.pl
3 doc. dr Elżbieta Bielecka czwartki 11.00 - 12.00
dyżur odwołany 30.10. br.
54 55-307-45 elabielecka@gmail.com
4 dr Barbara Błońska poniedziałki 14.00 - 15.30 15 55-307-03 b.blonska@brpo.gov.pl
5 dr hab. prof. UW Antoni Bojańczyk    18  55-307-10  antoni.bojanczyk@gmail.com 
6 dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

środy 10.15 - 11.45

59 55-307-49 ebudakowska@uw.edu.pl
7 dr Łukasz Chojniak poniedziałki 16.15 - 17.15 15 55-307-03 l.chojniak@uw.edu.pl
8 dr Bogusława Filipowicz czwartki: 9 X, 16 X, 23 X, godz. 11.00 - 12.00 56 55-307-46 b.filipowicz@uw.edu.pl
9 dr hab. Mirosław Górecki

poniedziałki 18.45 - 19.45

52 55-307-43 mgorec@uw.edu.pl
10 dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

czwartki 12.00 - 13.30

19a 55-307-12 b.gruszczynska@uw.edu.pl
11 dr Tomasz Kaźmierczak   60 55-307-50 kazmierczak@uw.edu.pl
12 dr Ewa Kiliszek poniedziałki 8.45 - 10.15 20 55-307-15 e.kiliszek@uw.edu.pl
13 dr Paweł Kobes   53 55-307-44 pawel.kobes@interia.pl
14 dr Andrij Kosylo poniedziałki 14.00 - 15.30 18 55-307-10 a_kosylo@yahoo.com
15 dr hab. Barbara Kowalska-Ehrlich  czwartki 12.30 - 13.30 53 55-307-44 barbara.kowalska@uw.edu.pl
16 doc. dr Jadwiga Królikowska wtorki 10.00 - 12.00 56 55-307-46 j.krolikowska@uw.edu.pl
17 dr Grzegorz Kudlak poniedziałki 8.45 - 10.15 21 55-307-15 grzegorz.kudlak@uw.edu.pl 
18 prof. dr hab. Jerzy Kwaśniewski czwartki 12.00 - 13.30 39 55-307-07 jerzykwasniewski@uw.edu.pl 
19 doc. dr hab. Danuta Lalak

wtorki 12.00 - 13.30

29 / 51 55-307-53 55-307-42 dlak@uw.edu.pl
20 prof. dr hab. Zbigniew Lasocik czwartki 14.00 - 15.30 18 55-307-11 zlasocik@uw.edu.pl
21 prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska   59 55-307-49 m.libiszowska@uw.edu.pl
22 dr Marta Łuczyńska   60 55-307-50 luczynska@uw.edu.pl
23 dr Sebastian Michalik

 

60 55-307-50 s.michalik@uw.edu.pl
24 dr Ewa Michałowska

poniedziałki 8.30 - 10.00

21 55-307-15 e.michalowska@uw.edu.pl
25 prof. dr hab. Władysław Misiak czwartki 11.00 - 13.00 63 55-307-52 wmisiak@o2.pl
26 dr Maria Niełaczna poniedziałki 10.30 - 12.00 15 55-307-03 maria.nielaczna@gmail.com
27 dr Anna Olech   60 55-307-50 olech@uw.edu.pl
28 dr Aneta Ostaszewska czwartki w dniach: 30.10, 20.11, 4.12, 11.12, 18.12 oraz 8.01 i 15.01 - godz. 10.30 - 11.30; w pozostałe czwartki godz. 12.00 - 13.00 51 55-307-42 an_ost@tlen.pl
29 dr hab. prof. UW Krystyna Ostrowska środy 12.00 - 13.00 21 55-307-15 kostrowska@wp.pl
30 dr Łukasz Ostrowski wtorki 14.00 - 15.00 56 55-307-46 docent49@wp.pl
31 dr Mikołaj Pawlak środy 11.00 - 12.00 50 55-307-41 mikolajpawlak@uw.edu.pl
32 dr hab. prof. UW Michał Porowski   57 55-307-47  
33 prof. dr hab. Andrzej Potocki wtorki 12.00 - 13.00 39 55-307-07 potop@dominikanie.pl
34 dr Tomasz Przesławski   53 55-307-44 tomasz.przeslawski@gmail.com
35 dr Piotr Raźniewski środy 12.00 - 13.00 50 55-307-41 p.razniewski@uw.edu.pl
36 dr hab. Adam Redzik czwartki 15.30 - 17.00 53 55-307-44 a.redzik@uw.edu.pl
37 dr hab. prof. UW Andrzej Rejzner   62 55-307-51 a.rejzner@uw.edu.pl
38 dr Sylwia Różycka-Jaroś wtorki 15.00 - 16.00 56 55-307-46 s.rozycka-jaros@uw.edu.pl
39 dr hab. prof. UW Tomasz Rudowski wtorki 12.30 - 14.00, czwartki 12.00 - 13.00 36 55-307-24 tomasz_rudowski@interia.eu
40 dr Katarzyna Rychlicka-Maraszek czwartki 12.00 - 13.00 51 55-307-42 k.maraszek@uw.edu.pl
41 prof. dr hab. Andrzej Rzepliński poniedziałki 15.30 - 16.30, piątki 16.00 - 17.00 46 55-307-32 rzepa@uw.edu.pl
42 dr Agnieszka Salamucha poniedziałki 9.00 - 10.00 36 55-307-24 salamucha@kul.lublin.pl 
43 dr Dariusz Schmidt środy 12.45 - 13.45 36 55-307-24 d.schmidt@uw.edu.pl
44 dr Bohdan Skrzypczak czwartki 10.00 - 11.00 52 55-307-43 bohdans@cal.org.pl 
45 dr Ewa Stachowska wtorki 13.00 - 15.00 29 55-307-53 ewa.stachowska@uw.edu.pl 
46 dr hab. prof. UW Janusz Surzykiewicz ewentualne konsultacje po uprzednim ustaleniu terminu drogą e-mailową  52 55-307-43 januszsurzykiewicz@googlemail.com
47 dr Paweł Szczepaniak czwartki 11.00 - 12.00 36 55-307-24 paszczep@interia.pl
48 dr hab. prof. UW Jerzy Szmagalski   58 55-307-48 j.szmagalski@uw.edu.pl
49 dr Katarzyna Szumlewicz   60 55-307-50 kszumlewicz@gmail.com
50 dr Stanisław Tyszka środy 13.30 - 14.30 50 55-307-41 styszka@gmail.com
51 dr hab. prof. UW Jarosław Utrat-Milecki wtorki 16.00 - 17.00 56 55-307-46 j.utrat-milecki@uw.edu.pl
52 dr Katarzyna Witkowska-Rozpara

czwartki 11.00 - 12.00

15 55-307-03 kwitkowska-rozpara@uw.edu.pl 
53 dr Dagmara Woźniakowska-Fajst poniedziałki 14.00 - 15.30 15 55-307-03 daga.wozniakowska@gmail.com
54 dr Wojciech Wypler poniedziałki 15.15 - 16.45 21 55-307-15 w.wypler@uw.edu.pl
55 doc. dr Joanna Zamecka

wtorki 15.15 - 16.15

50 55-307-41 joanna.zamecka@uw.edu.pl

 

 

 

 


IPSiR UW

ul. Podchorążych 20, 00-721 Warszawa
tel. (+48 22) 55 30 700, tel. (+48 22) 55 30 754, fax (+48 22) 55 30 753
email: ipsir@uw.edu.pl
problemy techniczne: www@ipsir.uw.edu.pl  

UNIWERSYTET WARSZAWSKI